top of page
Yönetim Hizmetleri

Bina ve Tesis Yönetimi Hizmetlerinin popülerliği son zamanlarda artmaktadır. Elbette ki yeşil sertifikalı ileri teknolojinin kullanıldığı akıllı binalar bunun sebeplerinden bir tanesi sadece. Büyük yatırımların yapıldığı bu akıllı binalarda enerji yönetimini sağlayacak, mekanik yapısına hakim, teknoloji dostu, innovasyona önem veren firmalarla çalışmak tercih edilmektedir. Bu sayede yapının ömrü uzatılmaktadır. Anında müdahale ile istenmeyen sorunlar yaşanmadan çözülmektedir.
 

40 katlı bir residence da 25. katta yaşarken gece eve gitmek istediğinizde asansörün bozuk olduğunu görseniz ne hissederdiniz? Sanırım ben en yakındaki otele gitmeyi tercih ederdim. Bu yaşanmaması gereken bir durumdur. Ya da camların açılmadığı çok katlı binalarda havalandırmanın bozulduğunu hayal edin; havasızlıktan yerimizde duramazdık değil mi? Yani özel mimari tasarımların olduğu komplike binalarda profesyonel bir yönetim firmasının olması mecburiyettir.
 

Bina ve tesis yönetimi yapan firmalar, temizlikten güvenliğe, bahçe ve havuz bakımından enerji yönetimine, muhasebesel işlemler, finansal yatırımlar, ikinci el satış ve kiralama olanakları ve çok daha fazlası ile bizlere hizmetler yelpazesi sunmaktadırlar. Bu hizmetleri bir lego gibi düşünüp istediklerinizi birleştirip istemediklerinizi oyun dışı bırakma imkanı sizin elinizde.

bottom of page