Hakkımda

Lisans eğitimini İktisat alanında tamamladıktan sonra, Nişantaşı Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansını yapmış ve Doktora eğitimine devam etmektedir.
 

Kariyerine sağlık sektöründeki kurumsal firmalarda satış ve pazarlama alanında başlamıştır. Sonrasında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim kurumu yöneticiliği yapmış olup, farklı sektörlerdeki firmaların saha satış ekipleri için eğitim ve çalışma programı hazırlamaya devam etmektedir. Ayrıca 2011 yılından bu yana  Bina ve Tesis Yönetimi yapan firmaların, kompleks yapıdaki çok konutlu sitelerin faaliyet alanları içerisindeki birimlerin organizasyonu ve operasyonel süreçlerinin yönetimi konularında danışmanlık yapmaktadır.
 

Yüksek Lisans tez çalışmasını bir ilke imza atarak Bina ve Tesis Yönetimi üzerine yapmış, sektörel sorunlara değinmiş, çözüm önerilerinde bulunmuştur. Bu alandaki akademik çalışmalarına devam ederken tesis yönetiminde modern yönetim yaklaşımını savunmaktadır. Aynı yaklaşımla Tesis Yönetiminde modern yönetim uygulamaları ve kurumsallaşma süreçlerinin önemini vurgulayan doktora tezini yazmaktadır.

 

Bina ve Tesis Yönetimi alanındaki sorularınız ve çözümler için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

G. Aylin İLGEN

Sevgiyle Kalın…

benim kitap.jpg